Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.wifics.cz/www/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 648

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.wifics.cz/www/wp-content/plugins/types/library/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 665
INŠTRUKTORSKÝ TÍM - WifiCS
Anežka Dvořáková

Považuji se za nezdolnou optimistku, která stojí nohama na zemi a miluje život! Aktuálně se v pracovní sekci pohybuji na volné noze a vymýšlím různé projekty letní i zimní. Během víkendu mě můžete potkat s batohem v krajině, v kánoi na řece, s knížkou na louce, se psem na výletě nebo s kytarou nad akordy pro začátečníky. Do Prázdninovky jsem naskočila v roce 2014 po kurzu Vnitřní oheň a spolupracuji na projektech zaměřených na mladší generace a fakt mě to dost baví!

Adélka Růžičková

Moje motto zní: "Raději budu mířit ke hvězdám a netrefím, než mířit do kopy hnoje a trefit." Mám za sebou organizaci řady různých projektů Prázdninové školy Lipnice pro dospělé, děti i dospívající (zimní projekt Život je gotický pes, Zimní instruktorský kurz, Expedice Apalucha, Napni plachty, WifiCS). Aktuálním zážitkovým projektem je můj 2letý syn. Působím na fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci se zaměřením na zážitkově-pedagogické vzdělávání. Dále jsem redaktorkou časopisu Gymnasion. Kurz WifiCS restart připravuji, protože mi to dává smysl.

Josef Marada

Jsem optimistický realista, co rád sportuje, má kolem sebe kupu lidí, s kterými může sdílet a rád se pustí do kdekteré výzvy. Ať už je to výstup na šestitisícovku či sestoupení do svého nitra. Baví mě nové myšlenky a technologie, které mají potenciál změnit svět a nebaví mě lidé, co nevěří, že každý problém se dá vyřešit. Jsem člen velké rodiny, skaut, kouč, potápěč, cestovatel, lektor, milovník dobrého jídla, přírody a zapálený objevovatel světa kolem nás. Rozumím si se světem financí (které jsem vystudoval), ale daleko raději pracuji s lidmi. Můj oblíbený citát je „Ať už si myslíš, že to dokážeš, nebo si myslíš, že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu“

Maťo Greksa

Som vášnivý ITčkar, ktorý si užíva počítačovú (ne)gramotnosť ľudí zo strany supportu.
Môj obľúbený citát je: "Dva roky treba, aby sme sa naučili hovoriť, a päťdesiat rokov, aby sme sa naučili mlčať." (Hemingway)
Takže veľa slov odo mňa nebudete počuť, ale o to viac múdrejšie nebudú znieť :)

Zuzka Pustaiová

Jsem holka z hor, které miluju, stejně jako sníh, zmrzlinu a tulipány. Těším se na spánek i na další ráno, brečím smíchy, vymýšlím absurdity, nahlas zpívám, padám na běžkách, potím se na horách a nedám dopustit na svoji krosnu. Právě se loučím se školou a směřuji ke školce, teď už jako učitelka. Do Prázdninovky jsem přišla jako Challenger v roce 2018 a šla do různorodých kurzů. A vždycky s myšlenkou výzvy, tak jako do WifiCS, a jsem za to nesmírně vděčná!

Lada Řezáčová

Jsem studentka dějin umění v Brně, ale zrovna teď na pár měsíců žiju v Římě. Pocházím ze severu Čech, z kopců, které mi po delším pobytu ve městě dost chybí. Radost mi dělá obcházet kostely, muzea a galerie, chodit do divadel a na koncerty, pít pivo a jíst dobré jídlo s kamarády, stejně jako být pryč z civilizace, chodit po kopcích, užívat si výhledy, mít čistou hlavu a nic moc nepotřebovat. Poslední dobou se taky dost se učím na přípravě různých zážitkových akcí jako třeba WifiCS a to mě taky baví. Zkoumám, přemýšlím a hledám, co všechno se v životě dá dělat, snažím se neutíkat před výzvami, rozvíjet se a taky si to všechno užívat. Od té doby, co jsem před 5 lety absolvovala WifiCS je můj život ve spoustě ohledech barevnější a radostnější, věřím, že to tak bude i pro tebe! Pojď do toho!